
A legkelendőbb elektromos autónak a Renault bizonyult
Fotó: Pinti Attila
Úgy tűnik, nem kell aggódniuk azoknak, akik idén szeretnék újra váltani régi autójukat, és ehhez állami támogatást remélnek, mint ahogy azoknak sem, akik hibrid vagy elektromos autó vásárlásához szeretnének kormányzati segítséget. Ludovic Orban kormányfő ígéri, idén is folytatódnak a roncsprogramok. Szakértők szerint amúgy a programnak köszönhetően bővült 50 százalékkal a „zöld” autó értékesítése.
2020. január 08., 10:312020. január 08., 10:31
2020. január 08., 11:112020. január 08., 11:11
Az idén is finanszírozni fogja a kormány a Roncsautó- és Roncsautó Plusz programot, amelyek valószínűleg márciusban rajtolnak el újra – jelentette be Ludovic Orban kormányfő. „Világos, hogy szükség van erre az impulzusra, főleg a romániai gyártók számára. A gépjárműipar jelentős százalékkal járul hozzá a bruttó hazai termékhez (GDP). Ugyanakkor nagyban hozzájárul Románia exportjához is, tehát szükség van erre az ösztönzésre a belföldi termelés növelése érdekében” – fogalmazta meg a miniszterelnök a Digi 24 hírtelevíziónak adott interjúban.
A számok különben valóban azt mutatják, hogy nagy sikere van a programoknak, szakértők szerint pedig az állami támogatás nélkül korántsem találna gazdára annyi környezetkímélő autó. Mint ismeretes, a Roncsautó Plusz program az elektromos és hibridautók vásárlását finanszírozza. A programhoz való hozzáférés nem függ attól, hogy a vásárló leadott-e egy használt autót, de a klasszikus roncsprogram keretében kínált kiselejtezési díj összevonható a Roncsautó Plusz kiterjesztés által biztosított ökoértékjeggyel.
A tavaly például úgy működött, hogy ha a kérelmező törölt a forgalomból egy nyolc évnél régebbi járművet, és úgy döntött, hogy új elektromos autót vásárol, egy 6500 lejes selejtezési díjra és a 45 000 lejes ökoértékjegyre volt jogosult. Ugyanez érvényes plug-in hibrid jármű megvásárlása esetén, amikor a vásárló mind a 6 500 lej kiselejtezési díjat, mind pedig a 20 000 lej értékű ökoértékjegyet megkapta.
A Gépkocsigyártók és Importőrök Egyesületének (APIA) legfrissebb adatai pedig azt mutatják, hogy
Az összes eladott új gépjármű számához viszonyítva a környezetkímélő járművek aránya 3,8 százalék, míg a tavalyi első 11 hónapban 2,8 százalékra volt tehető.
A hivatalos statisztikák szerint a január és november közötti időszakban értékesített környezetkímélő autók közül 4260 – azaz 34,4 százalékkal több, mint a tavalyi első tizenegy hónapban – hibrid meghajtású volt, 1402 tisztán elektromos autó (+150,4 százalékos növekedés tavalyhoz képest), 353 pedig plug-in típusú autó (+22,6 százalék).
A legkelendőbb elektromos autónak a Renault bizonyult, amelyből 378-at adtak el januártól novemberig, ezt a Nissan követi 375 darabbal, majd BMW (214), a Volkswagen (203), a Smart (161), a Jaguar (34), az Audi (18) és a Mercedes-Benz (3) következik a sorban. A hibridautók piacát továbbra is a Toyota vezeti 3624 eladott járművel, a második helyen a Lexus áll 226 darabbal, majd a Suzuki (109), a Ford (88), a Honda (79), a Kia (67), a Hyundai (64) és a Land Rover (3) jön. A plug-in típusú járművek közül a Mitsubishi volt a legkelendőbb 133 eladott darabbal, amelyet a Volvo (74 darab), a BMW (50), a Land Rover (38), a Porsche (35), a Mercedes-Benz (10), a Toyota (9) és a Mini (4) követ.
Július 1-jétől, szerdától lépnek életben az új európai uniós vámszabályok. Az EU-n kívüli webáruházakból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után – minden termékkategóriára külön – 3 eurós vámot kell fizetni.
A kánikula gazdaságra gyakorolt hatását vette górcső alá a Román Nemzeti Bank (BNR) friss jelentése.
Összeállításunkban aradi, bánsági és dél-erdélyi falugazdászok értékelik az aratás előtti helyzetet.
A Román Nemzeti Bank (BNR) 2,346 milliárd lejes nyereséggel zárta a 2025-ös évet, amelynek 80 százalékát, 1,877 milliárd lejt az államkasszába utalták – derül ki a jegybank pénteken közzétett éves jelentéséből.
Románia rekordösszegű, 10 milliárd euró uniós forrást hívott le a 2025. június 10. és 2026. június 10. közötti időszakban, minden korábbi 12 hónapos időszakot felülmúlva ezzel – újságolta el Dragoș Pîslaru.
Egyelőre sem Magyarország, sem Románia nem áll készen az euró bevezetésére – derül ki az Európai Bizottság 2026-os konvergenciajelentéséből, amelyben értékeli az euróövezeten kívüli tagállamok felkészültségét az egységes valuta bevezetésére.
Nem csak nekünk tűnik úgy, hogy évről évre több tini vállal nyári melót, hanem számadatok is igazolják a trendet. Ki egy kis zsebpénzért, egy fesztiválbelépőért, ki tapasztalatszerzés céljából, ki a tandíjért, mások egészen más okok miatt.
Romániában valósítja meg első hibrid energiaprojektjét a francia ENGIE – írja az economica.net a vállalat közleménye alapján.
Közel 14 százalékkal nőtt tavaly a romániai háztartások havi átlagjövedelme a hivatalos statisztikák szerint. Egy friss felmérés közben azt mutatja, hogy a lakosság 41 százalékának az elmúlt egy évben csökkent a jövedelme.
Több mint 2,25 milliárd euró érkezett Románia számlájára az az országos helyreállítási terv PNRR keretében benyújtott negyedik kifizetési kérelem alapján.
szóljon hozzá!