
2012. december 13., 19:402012. december 13., 19:40
A Sepsiszentgyörgyi Ifjúsági Tanács (SZIT) szervezésében már napokkal korábban beindult a kézművesműhely a Huhuu Játszó- és Alkotóházban, ahol iskolás csoportok, az ifjúsági szervezetek tagjai tűrögették, fonták, festették a karácsonyfára szánt díszeket. Székely Róbert, a SZIT elnöke a Krónikának elmondta, elsősorban a közös, ifjúsági karácsonyfára készítik a díszeket, de minden résztvevő haza is vihet az alkotóműhelyben előállított apróságokból.
Az egyszerű, de látványos díszek titka, hogy előre rá kell készülni. Az ifjúsági szervezet tagjai már a nyáron elkezdték a készülődést, hiszen a kukoricacsuhét akkor kell összegyűjteni, amikor szezonja van. Még mielőtt begyűjtötték a kukoricát, leszedték róla a csuhét, hogy adventi időszakban jól formázható legyen. A leveleket langyos vízbe áztatják a felhasználás előtt, a hajlítható csuhéból formázzák a kisangyalokat, masnikat, csillagokat. A masni a legegyszerűbb, a csuhé mind a két végét áthajtjuk a másik végére, majd színes cérnával középen szorosan átkötözzük. Az angyalka szárnya is egy ilyen módon készült masni, a fejéhez egy szoros gömböt kell hajtogatni. Székely Róbert arra hívta fel a figyelmet, hogy a csuhét mindig nagyon szorosan kell összehajtogatni és összekötözni, különben amikor kiszárad, szétesik a kész dísz. Masnikat a kiválasztott szín függvényében, boltban vásárolt szalagokból is készíthetünk. A másik egyszerű, de látványos dísz a fenyőtoboz, a dió, mogyoró, ezek akkor is szép ékei a karácsonyfának, ha egy kis akasztót rögzítünk rájuk ragasztópisztollyal, de ünnepi hangulatot varázsolnak, akkor is ha arany vagy ezüstszínűre festjük őket. A sepsiszentgyörgyi karácsonyfára a cserkészek ősszel gyűjtötték össze a tobozokat. A toboz szirmainak a végére ecsettel fehét pöttyöket festhetünk, és akkor úgy néz ki, mintha havas lenne. A karácsonyfa klasszikus dísze a gömb, ezekből sem kell drágán az üzletből vásárolni, hiszen a hobbiboltokban vagy akár az interneten nagy kiszerelésben vásárolhatók hungarocell gömbök, ezeket mindenki saját ízlésének megfelelő színekre festheti, mintákkal dekorálhatja.
A sepsiszentgyörgyi karácsonyi díszítés idén a piros-arany, fehér-lila színekre épít, de a saját használatra készült gömbök esetében csak a fantázia szabhat határt a festésnek. Székely Róbert szerint jó odafigyelni a festék minőségére, különben néhány nap múlva a hő vagy a nedvesség hatására lefolyik a gömbről. Még arra is van idő, hogy gyümölcsöket szárítsunk, narancsot, citromot, almát kell karikára vágni és cérnára felfűzve vagy a fűtőtesten megszárítani. A fűtőtesten hamarabb megszárad, de nagyobb a veszélye, hogy megbarnul, felfűzve lassabban száradnak a gyümölcsök, de megőrzik a színüket. Ha fahéjrudakat arany szalaggal átkötünk, mutatós és illatos díszre tehetünk szert. Ha pedig gyufásdobozokat becsomagolunk díszes csomagolópapírba, és átkötjük vékony arany- vagy ezüstzsinórral, pici ajándékdoboz alakú díszt aggathatunk a fára. Papírból változatos díszeket lehet vágni, az internetről sokféle sablon tölthető le, nagyon mutatós a hullámkartonból kivágott csillag, amiből füzért is készíthetünk. A sütemények, a különböző formájú mézeskalács vagy habcsók is illatos éke lehet a karácsonyfának. Kitűnő adventi családi program, ha ebben az időszakban részt veszünk a különböző civil szervezetek, intézmények álatl szervezett alkotó-, kézművesműhelyek tevékenységében, és szakemberek irányításával készítjük el saját díszeinket.
Február 8. és 15. között ismét a házasság és a család értékeire irányul a figyelem a Kárpát-medencében: a történelmi magyar egyházak A hűség szabadsága mottóval szervezik meg az idei Házasság hetét.
Riasztó mértékű növényvédőszer-maradványokat mutattak ki európai országokban forgalmazott almában egy friss civil jelentés szerint. A PAN Europe által végzett vizsgálat arra figyelmeztet: a gyümölcsök döntő többsége egyszerre több vegyi anyagot tartalmaz.
Az uniós tagállamok és az európai parlamenti képviselők tárgyalásokat folytatnak a „vegetáriánus burger” és a „növényi kolbász” elnevezések jövőjéről, amelyeket az állattenyésztők vitatnak.
Szeptember 4-től az Amintiri Gustoase YouTube-csatornán debütál a Helyi gasztronómiai portré című dokumentumfilm-sorozat, amely az egész országból bemutatja a helyi gasztronómiai pontok példáit.
Bár a legtöbb erdélyi háztartásban a húsvéti sonka és bárányhús nem hiányozhat az ünnepi asztalról, összeállítottunk néhány menüelképzelést, amely a család vegetáriánus vagy vegán tagjainak, illetve hasonló étkezési formát követő vendégeknek szól.
A zene iránti szeretet, a közösségi programok ösztönzik azokat a gyerekeket, akik rendszeresen járnak a Fazakas Emília által Bánffyhunyadon tartott zenekarórákra. A Kalotazengők zenekar vezetője a hangszeroktatásról, a gyerekek elhivatottságáról beszélt.
Helyi alapanyagokból elkészíthető ételek versenye várja a benevezőket szerte a Kárpát-medencéből, a kiírást az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesülete hirdette meg. A versenyzőknek 8 adag ételt kell elkészíteniük a szolnoki döntőben.
Görögország is intézkedéseket tervez foganatosítani, hogy megvédje a gyermekeket a közösségi médiától való függőségtől. Az EU-ban azt fontolgatják, hogy a szabályozásokat unió-szerte kiterjesztik.
Szent Dömötör-napi behajtási hagyományokat elevenítik fel a Hortobágyon, a hétvégén. A rendezvény keretében az érdeklődők a Hortobágyi Nemzet Park Igazgatóság leglátványosabb eseményét a daruvonulást is megtekinthetik szervezett túrák keretében.
A marokkói Fez városában járt a Babeș–Bolyai Tudományegyetem Református Tanárképző és Zeneművészeti Karának három küldöttje. Lengyelné Püsök Saroltával az észak-afrikai országban látottakról és tapasztaltakról beszélgettünk.