VEZÉRCIKK – Se szeri, se száma azoknak az országoknak, ahol összetűzésbe keveredett a hatóságokkal – szembemenve a hatályos helyi törvényekkel – az amerikai székhelyű fuvarmegosztó, az Uber.
2016. augusztus 17., 19:242016. augusztus 17., 19:24
A társaság éppen szerdán jelentette be, hogy jogi úton támadja meg London közlekedési hatóságának azokat a tervezett intézkedéseit, amelyekkel szigorítanák a működését, egyebek között írásbeli angol vizsgának vetnék alá az Uber sofőrjeit. Korábban a magyar állam ellen nyújtott be panaszt az Uber az Európai Bizottságnál, kifogásolva az ottani működését szerinte ellehetetlenítő jogszabályt, amely miatt fel is függesztette a tevékenységét.
Bár Bukarestben másfél éve vehetők igénybe a szolgáltatásai, hazai terjeszkedése egyáltalán nem akadálymentes, hiszen a konkurenciától tartó kolozsvári taxisok magukat utasnak kiadva eszközölték ki a cég sofőrjeinek megbírságolását. Nem vitás, hogy London, Budapest vagy a kincses város taxitársaságainak berzenkedése hátterében egyaránt kőkemény gazdasági érdekek húzódnak meg, a bérfuvarozók piaci pozíciójukat, profitjukat féltik az Ubertől. Az is tény, hogy a világszerte ismert cég térhódítása az utazóközönség érdekeit szolgálja, elvégre a versenyhelyzet minőségi szolgáltatásokat, elérhető árakat teremt. Végeredményben pedig a személyszállításra szakosodott társaságoknak is haladniuk kell a korral, szembesülniük kell a korszerű kihívásokkal és az innovációval.
A bökkenő csak az, hogy miközben az ügyfeleinek nevezett sofőrjeit jövedelemadó befizetésére tanácsolja, az Uber sehol hajlandó helyben adózni a fogadó országban folytatott tevékenységéből származó bevétele után. Már a társaság ama propagandisztikus retorikája is megtévesztő – és valótlan –, miszerint az Uber „csak\" egy közösségi közlekedési applikáció, utasmegosztó, nem pedig taxitársaság.
Az igazság az, hogy a fuvarmegosztó semmiben sem különbözik azoktól a kalóztaxiktól, amelyek hatósági engedély nélkül teremt tisztességtelen versenyhelyzetet azokkal a bérfuvarozókkal szemben, akik bevételük jelentős részét a jóváhagyásokra, a szokásosnál borsosabb árú biztosításra, egyéb kötelező kiadásokra fordítják. Az Uber nagyon könnyen elkerülheti tehát a büntetéseket és a hatásági eljárásokat, ha aláveti magát a célországa jogszabályainak. Ez esetben még a vélelmezett sérelmek miatt kezdeményezett bírósági perekre sem kellene költenie.
Kereken egy héttel ezelőtt ugyanezeken a hasábokon levontuk a következtetést, miszerint elbuktak Nicușor Dan proxyjai, kudarcot vallott Románia államelnökének második kormányalakítási kísérlete is.
Egy nemzet jövője a gyermekeken, a szülőanyákon-édesanyákon múlik. És az édesapákon.
Viszonylag kezdő sofőrként akárhányszor rágördülök az úttestre, egy borsónyi félelmet még mindig érzek. S nem attól tartok, hogy jaj, nehogy elcsípjen a rendőr, amint átlépem a sebességkorlátot.
Traian Băsescu után szabadon Nicușor Dan is a „játékos” államfők útjára lépett – az más kérdés, hogy ha minden rosszul megy, a szélsőjobboldali erők jelentőségét növeli azzal, hogy a királycsinálói szerep közelébe juttatja őket.
Javában zajlik a foci-világbajnokság. Meglehet, a fanatikus futballrajongók sem kelnek fel valamikor éjjeli, hajnali órában megnézni félálomban egy-egy meccset, legfeljebb az estieket követik. A legalkalmasabb reggelente megnézni az összefoglalókat.
Nemcsak az állóvizeket kavarta fel, hanem valóságos örvényt idézett elő Nicușor Dan azzal, hogy a Nemzeti Liberális Párt megkérdezése nélkül miniszterelnök-jelöltnek nevezte ki a PNL egyik alelnökét, Adrian Veșteát.
Románia jelenleg nem képes szavatolni polgárainak biztonságát – ez a szomorú következtetés szűrhető le az egy hete bekövetkezett galaci drónincidensből és a pénteki konstancai robbanásból.
Egy botrány sohasem jön jól, de az RMDSZ és az erdélyi magyar közösség számára most még az átlagosnál is károsabb, hogy Demeter Andrásnak trágár kifejezések és a román nemzeti érdekkel kapcsolatos kijelentések kapcsán le kellett mondania.
A választók kitessékelték a demokrácia ajtaján, ám a rendszer ünnepélyesen visszavezeti őt a hátsó bejáraton – egyenesen a díszterembe, a miniszterelnöki székbe.
Hát ez nagyon megérte – vonhatjuk le nem kevés iróniával a következtetést a Szociáldemokrata Párt kormánybuktató kalandja után a legfrissebb felmérések fényében.
szóljon hozzá!