
Ökobusz. 2030-ra a hidrogénhajtású járművek száma meghaladhatja a 2,6 milliót a kontinensen
Fotó: Facebook/Toyota Hungary
Európai trendhez csatlakozva a jövőben Románia is ki szeretné aknázni a hidrogént mint alternatív energiaforrást. Bár a kutatások évtizedek óta folynak, a megvalósítások még gyermekcipőben járnak.
2020. május 30., 08:042020. május 30., 08:04
2020. május 30., 09:042020. május 30., 09:04
Romániának fel kell készülnie a hidrogén előállítására és felhasználására alternatív energiaforrásként; a következő időszakban az Európai Unió számos ilyen jellegű projektet készül támogatni, ezt érdemes lenne kihasználni – vonták le a következtetést a bukaresti Victoria-palotában megtartott RO–HydroHub – a hidrogén, mint alternatív energiaforrás című konferencia résztvevői.
A kormány keretében működő fenntartható fejlődés főosztály szervezte esemény célja a hidrogén által kínált lehetőségek feltárása volt egy környezetbarát energiaágazat fejlesztése érdekében. A kezdeményezők azt szeretnék, ha Romániában is előrelépés történne a kutatás felgyorsításában. Ugyanakkor
A megbeszélések a hidrogén és az új energetikai technológiák romániai hálózati központjának fejlesztésére összpontosítottak, amelyet nemrégiben hoztak létre a kormány által elfogadott megállapodás alapján, és amely Borbély László, a fenntartható fejlődés főosztály vezetője szerint a versenyképesség pólusa lehetne a hidrogén értékesítésével kapcsolatos kutatás-fejlesztés-innováció szempontjából.
„Európa az éghajlati semlegesség elérése felé halad. A koronavírus-járvány nem állította le a szennyezőanyag-kibocsátás csökkentésére irányuló európai törekvéseket. A hidrogén alkalmazásával kapcsolatban érdekes információ, hogy az EU célja, hogy 2030-ra a hidrogénhajtású járművek száma meghaladja a 2,6 milliót. A társadalmi-gazdasági újjáépítés valószínűleg figyelembe veszi majd a környezetre gyakorolt hatást. Romániának fontos szereplővé kell válnia, és ki kell aknáznia az ezen a téren rejlő lehetőségeket” – hangsúlyozta Borbély.
Romániában mindössze az olajfinomítók némelyike használ hidrogént, noha az autók mellett a hajók, a kisebb hőközpontok esetében is szolgálhatna alternatív energiaforrásként. Ugyanígy a műtrágya előállításában is lehetne hasznosítani.
„Sajnos mi jóformán megrekedtünk a kutatás szintjén, amely viszont nagyon hosszú évekre tekint vissza. Most megtettük az első komolyabb lépést arra, hogy gyakorlatba próbáljuk ültetni mindazt, ami a fejlettebb országokban működik” – nyilatkozta lapunknak Borbély László. Kérdésünkre a fenntartható fejlődésért felelős államtanácsos elismerte, hogy magának a hidrogénnek az előállítását még nem lehet környezetkímélő műveletnek nevezni, de – mint mondta – a tudomány abba az irányba segíti. Összehasonlításként Borbély a villannyal működő autók példáját hozta fel, amelyek ugyan nem szennyezik a levegőt, de a lecserélendő akkumulátoruk egyáltalán nem környezetbarát.
A hidrogén mint energiaforrás
A tudósok szerint a hidrogén nemcsak energiaforrás, hanem energiahordozó is. Az előállítása során felhasznált energiát képes időben és térben eltolva leadni; így a hidrogén segítségével hatékonyan tárolható és szállítható az energia. A hidrogén egyik legnagyobb előnye az energia-diverzifikáció: többféle módon, különböző forrásokból állítható elő. Technológia szempontjából az egyik legfejlettebb országnak számító Japánban a tervek szerint még az idén elkezdi működését a világ egyik legnagyobb, 10 ezer kilowattos hidrogénelektrolizáló üzeme. A fukusimai kutatási telepen napenergia segítségével készülnek előállítani évi száz tonna hidrogént. A szakemberek azonban azzal is tisztában vannak, hogy a hidrogén sem most, sem a közeljövőben nem fogja felvenni a versenyt a fosszilis üzemanyagokkal megtermelt energiával. Alternatívának viszont kiváló.
Július 1-jétől, szerdától lépnek életben az új európai uniós vámszabályok. Az EU-n kívüli webáruházakból rendelt, 150 euró alatti értékű csomagokban lévő áruféleségek után – minden termékkategóriára külön – 3 eurós vámot kell fizetni.
A kánikula gazdaságra gyakorolt hatását vette górcső alá a Román Nemzeti Bank (BNR) friss jelentése.
Összeállításunkban aradi, bánsági és dél-erdélyi falugazdászok értékelik az aratás előtti helyzetet.
A Román Nemzeti Bank (BNR) 2,346 milliárd lejes nyereséggel zárta a 2025-ös évet, amelynek 80 százalékát, 1,877 milliárd lejt az államkasszába utalták – derül ki a jegybank pénteken közzétett éves jelentéséből.
Románia rekordösszegű, 10 milliárd euró uniós forrást hívott le a 2025. június 10. és 2026. június 10. közötti időszakban, minden korábbi 12 hónapos időszakot felülmúlva ezzel – újságolta el Dragoș Pîslaru.
Egyelőre sem Magyarország, sem Románia nem áll készen az euró bevezetésére – derül ki az Európai Bizottság 2026-os konvergenciajelentéséből, amelyben értékeli az euróövezeten kívüli tagállamok felkészültségét az egységes valuta bevezetésére.
Nem csak nekünk tűnik úgy, hogy évről évre több tini vállal nyári melót, hanem számadatok is igazolják a trendet. Ki egy kis zsebpénzért, egy fesztiválbelépőért, ki tapasztalatszerzés céljából, ki a tandíjért, mások egészen más okok miatt.
Romániában valósítja meg első hibrid energiaprojektjét a francia ENGIE – írja az economica.net a vállalat közleménye alapján.
Közel 14 százalékkal nőtt tavaly a romániai háztartások havi átlagjövedelme a hivatalos statisztikák szerint. Egy friss felmérés közben azt mutatja, hogy a lakosság 41 százalékának az elmúlt egy évben csökkent a jövedelme.
Több mint 2,25 milliárd euró érkezett Románia számlájára az az országos helyreállítási terv PNRR keretében benyújtott negyedik kifizetési kérelem alapján.
szóljon hozzá!