Hirdetés

Új autópálya-felhajtót kaphat Kolozsvár – de még sok van addig

kolozsvári körgyűrű

Útmutató. Fent sárgával a kolozsvári körgyűrű tervezett nyomvonala, pirossal az új bekötőút

Fotó: Kolozs Megyei Tanács

Új út építésével kötnék össze az észak-erdélyi autópályát Kolozsvárral, a kincses város tervezett körgyűrűjével. A Csürülye–Szelicse–Kolozstótfalu vonalon, a települések határában építendő, csaknem 15 kilométer hosszú út számos előnnyel járna az érintett falvak, Kolozsvár és a tranzitforgalom számára is.

Páva Adorján

2026. április 29., 18:002026. április 29., 18:00

2026. május 11., 13:572026. május 11., 13:57

A Kolozs Megyei Tanács szerdai ülésén elfogadta az A3-as észak-erdélyi autópályát a kolozsvári körgyűrű még tervben lévő, déli szakaszával (TR 35) összekötő új megyei út költségtervét és a projekt megvalósítására vonatkozó partnerségi megállapodást.

A projekt általános célja a térség megközelíthetőségének javítása, hozzájárulva az „összekapcsolt Európához”, a regionális gazdaság fejlődéséhez, valamint a régiókon belüli és a régiók közötti különbségek csökkentéséhez.

Hirdetés

Az újonnan javasolt út teljes hossza 14,5 kilométer. A beruházás teljes becsült értéke 95 566 875 lej, azaz mintegy 18,75 millió euró.

Radu Rațiu, a Kolozs Megyei Tanács alelnöke a szerdai ülésen úgy fogalmazott, partneri megállapodást kötnek az Északnyugati Regionális Fejlesztési Ügynökséggel, hogy uniós alapokból finanszírozhassák a tervezést. A projektet a 2028-2034-es EU-támogatások lehívásával valósítanák meg.

„A projekt mind Kolozsvár, mind a nagyvárosi agglomeráció számára fontos, mivel közvetlen összeköttetést teremtene Kolozsvár és az A3-as autópálya között. Nem kellene sem Gyalu, sem Tordatúr felé mennünk” – magyarázta a Monitorul de Cluj helyi portál szerint Radu Rațiu.

Az alelnök hozzátette, az út a Monostor negyed végén, a Bucsony (Bucium) úti kereszteződésből indulna, a tervezett körgyűrűn haladna, és Szászfenes község területén, Kolozstótfalu mellett haladna el, egészen a Csürülyénél tervezett autópálya-felhajtóig.

Alin Tișe megyei tanácselnök megnyugtatta az érintetteket: az új út elkerüli a lakott területeket, nem az a cél, hogy „az autópályáról a falvakba hajtsunk”.

Többszörös haszon

Az aszfaltcsík az észak-erdélyi autópályát köti majd össze Kolozsvár déli körgyűrűjével. A sztráda a Csürülye mellett tervezett új le- és felhajtó révén lesz elérhető. Az új út onnan Csürülye és Szelicse települések elkerülésével halad észak felé, a Szászfenes községhez tartozó Kolozstótfalu irányába. Az új megyei út révén biztosítható Tótfalu kapcsolódása is a déli körgyűrűre.

Szintén a projekt célja a Csürülye és Tordaszentlászló térségében gyakran kialakuló torlódások mérséklése, és mindenekelőtt a forgalom tehermentesítése Gyalu térségében, a DN1-es főúton, amelyet az ország legzsúfoltabb útszakaszának tartanak

ismertette még a megyei tanács döntése előtt az indoklást a Media9.ro portál.

Ugyanakkor az összekötő út nélkül az A3-as autópálya csürülyei csomópontja – melynek megvalósításáról már korábban döntöttek az útügyi illetékesek – elszigetelt, „zsákutca” jellegű beruházás maradna, a körgyűrű pedig „elesne” a nyugat–déli tengely tranzitforgalmának egyik legfontosabb belépési pontjától.

A projekt biztosítaná, hogy

  • az A3-as autópályáról érkező forgalom közvetlenül a metropoliszövezeti körgyűrűbe fusson,
  • elkerülve a falvakon – Csürülyén, Szelicsén – keresztüli áthaladást,
  • illetve Kolozsvár túlterhelt bevezető útjait, például a Tordai utat.

A szándéknyilatkozat szerint az ötletgazda a közúti infrastruktúra korszerűsítése, a műszaki-gazdasági dokumentáció, a megvalósíthatósági tanulmány és a műszaki terv elkészítése során figyelembe veszi az úgynevezett BIM-módszertan (Building Infrastructure Management) és a New European Bauhaus alapelveinek integrálását.

A BIM lényege, hogy az út, híd, csomópont vagy más infrastrukturális beruházás teljes életciklusát – tervezést, engedélyezést, kivitelezést, üzemeltetést, karbantartást – digitális modellben és egységes adatkezelési rendszerben követik.

A New European Bauhaus az Európai Bizottság kezdeményezése, amely az európai zöld átállást próbálja összekapcsolni az épített környezet, a közösségi terek és a mindennapi élet minőségével. Három alapértéke van: fenntarthatóság, esztétikum és befogadás. Egy közúti beruházás esetében ez azt jelenti, hogy nemcsak a műszaki funkcionalitást nézik, hanem azt is, hogyan illeszkedik az út a tájba, mennyire csökkenti a környezeti terhelést, tartalmaz-e zöldinfrastruktúra-elemeket, és figyelembe veszi-e a helyi közösségek, gyalogosok, kerékpárosok vagy más használók szempontjait.

A dokumentációk elkészítésére vonatkozó megvalósítási időszak 2026. június 1. és 2027. december 30. közé esik. Ez a határidő nem léphető túl, és magában foglalja mind a közbeszerzési eljárások lebonyolítását, mind a szerződésben rögzített szolgáltatások teljesítését és a vállalkozó részére történő kifizetések megejtését. A projekt keretében a műszaki-gazdasági dokumentációk becsült elszámolható költségvetése 1 486 595,85 lej, azaz 291 666,67 euró – számolt be a Media9 portál.

Összeköti a sztrádát – de mivel?

Kolozsváron és környékén igencsak kétkedve fogadnak minden nagy infrastrukturális beruházást, többek között éppen a körgyűrű déli szakaszának botrányos ügye okán. Mint ismeretes, nemzetközi csalás gyanúja miatt egyoldalúan felmondta a kolozsvári terelőút második szakaszának kivitelezési szerződését a kincses város önkormányzata, miután a közbeszerzést elnyerő cégtársulás bosnyák tagja azt állította, hogy a beleegyezése nélkül tüntette fel a Dimex román fővállalkozó a körgyűrűpályázatban.

A térség egyik legnagyobb infrastrukturális beruházásának számító projekt ügyében ismét kiírták a közbeszerzést;

az immár több részre bontott második szakasz megépítésére júliusig várják az új ajánlatokat. Eközben az első, „nyúlfarknyi” szakasz hamarosan elkészül Szászfenes és Kolozsvár határában, a leendő regionális sürgősségi kórház mellett. A DN1-es főút hatsávossá alakítását is magában foglaló beruházás már több mint 75 százalékban elkészült, várhatóan a nyáron teljes egészében használható lesz.

korábban írtuk

Körgyűrűbotrány: mi következhet Kolozsváron?
Körgyűrűbotrány: mi következhet Kolozsváron?

Legalább másfél, de akár több év is eltelhet, amíg ismét sikerül építőt találni a kolozsvári körgyűrűnek, amelynek botrányos kivitelezési szerződését pénteken mondta fel egyoldalúan a polgármesteri hivatal.

Hirdetés
szóljon hozzá! Hozzászólások

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!

Hirdetés
Hirdetés

A rovat további cikkei

2026. június 23., kedd

Erdélyt sem kímélte az ítéletidő, újabb viharok várhatók

Nyolc megye összesen 21 településén okozott károkat a rossz idő az elmúlt 24 órában.

Erdélyt sem kímélte az ítéletidő, újabb viharok várhatók
Hirdetés
2026. június 23., kedd

Orbán Anita a nagyváradi apát kilakoltatásáról: a kormány nem kíván beleszólni más országok belügyeibe

Politikai szóváltás alakult ki hétfőn a magyar Országgyűlésben, miután Toroczkai László, a Mi Hazánk elnöke rákérdezett Orbán Anita külügyminiszterre, hogy mit tesz a kormány a nagyváradi premontrei apát kilakoltatása ügyében.

Orbán Anita a nagyváradi apát kilakoltatásáról: a kormány nem kíván beleszólni más országok belügyeibe
2026. június 22., hétfő

Erdély-szerte kezdődik a parlagfű virágzása, kemény bírságok várnak a hanyag telektulajdonosokra

Közeledik a parlagfű virágzása, ezért Erdély-szerte felszólítják a hatóságok a telek- és ingatlantulajdonosokat, az útkezelőket és az érintett intézményeket, hogy kötelesek intézkedni.

Erdély-szerte kezdődik a parlagfű virágzása, kemény bírságok várnak a hanyag telektulajdonosokra
2026. június 22., hétfő

Már az első napon összeomlott a rendszer: káoszba fulladt a képességfelmérő digitalizációja

A képességfelmérő vizsga első napját technikai hibák árnyékolták be: a dolgozatfeltöltő platform többször összeomlott, tanárok ezrei rekedtek órákra az iskolákban. A szakszervezetek szerint a minisztérium alkalmatlansága okozta a káoszt.

Már az első napon összeomlott a rendszer: káoszba fulladt a képességfelmérő digitalizációja
Hirdetés
2026. június 22., hétfő

Mesterséges intelligencia segíti a tüdőrák korai felismerését a kolozsvári sürgősségi kórházban

Újabb mesterséges intelligencia alapú rendszert vezetett be a Kolozs megyei sürgősségi kórház: a Carebot nevű platform a tüdőgócok felismerésében segíti a radiológusokat, ezzel hozzájárulva a tüdőrák minél korábbi diagnosztizálásához.

Mesterséges intelligencia segíti a tüdőrák korai felismerését a kolozsvári sürgősségi kórházban
2026. június 22., hétfő

Még egy hónap, és újabb autópálya-szakaszon autózhatunk Erdélyben

Még a nyáron átadhatják az észak-erdélyi autópálya Magyarzsombor és Vaskapu közötti, 12 kilométeres szakaszát Szilágy megyében – közölte a közlekedési tárca illetékese.

Még egy hónap, és újabb autópálya-szakaszon autózhatunk Erdélyben
2026. június 22., hétfő

Hőségre és zivatarokra is figyelmeztetnek a meteorológusok

A meteorológiai szolgálat (ANM) hétfői figyelmeztető előrejelzése szerint szerdáig meleg időre és kellemetlen hőérzetre lehet számítani az egész országban.

Hőségre és zivatarokra is figyelmeztetnek a meteorológusok
Hirdetés
2026. június 21., vasárnap

Egyelőre velünk marad a hőség, de viharokra is számítani kell

Hőségre figyelmeztető előrejelzést adott ki vasárnap a következő napokra az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) Románia nagy részére.

Egyelőre velünk marad a hőség, de viharokra is számítani kell
2026. június 20., szombat

Hőségriasztás van érvényben, záporok hozhatnak felfrissülést

Sárga, vagyis elsőfokú hőségriasztást adott ki szombaton az Országos Meteorológiai Szolgálat (ANM) 15 megyére. Az ország többi részén kedd estig melegre, kellemetlen hőérzetre és viharos időjárásra figyelmeztető időjárás-előrejelzés lesz érvényben.

Hőségriasztás van érvényben, záporok hozhatnak felfrissülést
2026. június 19., péntek

Hasast ugrott a partiumi élményfürdőprojekt, senki sem dob 100 milliós mentőövet

Senki sem jelentkezett a tasnádi polgármesteri hivatal által kiírt tenderre, amely egy 102 millió lejes hitel felvételére irányult a Szatmár megyei településen tervezett, Aquapark Transilvania Terme nevű élményfürdő megvalósítása érdekében.

Hasast ugrott a partiumi élményfürdőprojekt, senki sem dob 100 milliós mentőövet
Hirdetés
Hirdetés