
Az amerikai Bechtel céggel az észak-erdélyi autópálya megépítésére kötött szerződést azonnal felbontják, amint sikerül megállapodni a cég képviselőivel – jelentette ki pénteken Victor Ponta miniszterelnök. „Fontos, hogy bennünket nem csupán az érdekel, hogy felbontsuk a szerződést, hanem az is, hogy kivitelezőt találjunk a már megkezdett munkálatok befejezésére, mivel kár lenne magára hagyni az építőtelepet. Valós lehetőség nyílt arra, hogy a közeljövőben befejezzük a munkálatokat, vagy európai uniós alapokból, vagy a magán- és az állami szféra összefogásával, koncesszió révén. Erdélynek szüksége van az autópályára” – szögezte le a kormányfő.
2013. május 05., 18:232013. május 05., 18:23
2013. május 05., 18:562013. május 05., 18:56
Victor Ponta hozzátette, a közeljövőben az Európai Unió jóvoltából meglesz a pénz az észak- és a dél-erdélyi autópályát összekötő Aranyosgyéres – Szászsebes autópálya-szakaszra. „Gyakorlatilag összekötjük azt a kis részt, amit a Bechtel megépített, az Arad-Nagyszeben autópályával. Be kell fejezni azt, amit a Bechtel elkezdett, de nem fejezte be” – hangoztatta Ponta.
Mint arról beszámoltunk, az Európai Bizottság kedden hagyta jóvá, hogy a Torda és Szászesebes közötti 74 kilométeres autópálya-szakaszt amely az észak-erdélyi és a dél-erdélyi sztrádát köti majd össze, a Közlekedési Ágazati Operatív Program keretében az Európai Unió strukturális alapjaiból finanszírozzák. Ez azt jelenti, hogy az autópálya-szakasz megépítését 85 százalékban az EU, 15 százalékban pedig a román közlekedési minisztérium finanszírozza. Jelenleg a román fél a műszaki dokumentációt állítja össze, a finanszírozási igénylést szeptemberig kell eljuttatni Brüsszelbe. Relu Fenechiu közlekedési miniszter közölte: az Európai Bizottság döntése nyomán biztosított a stratégiai jelentőségű projekt finanszírozása.
Mint ismeretes, az észak-, illetve a dél-erélyi autópálya, amelyeket a Torda - Szászesebes szakasznak össze kell kötnie, még távol áll attól, hogy készen legyen. A Nagyváradot Brassóval összekötni hivatott, 415 kilométeres észak-erdélyi autópályából 2004 óta csupán a Kolozsvárt elkerülő, Gyalu és Aranyosgyéres közötti 52 kilométer épült meg, és Bihar megyében hozzákezdtek a berettyószéplaki víztározón átívelő völgyhíd megépítéséhez. A projekt azonban pénzhiány miatt leállt, a Ponta-kormány pedig úgy döntött, felbontja a kivitelezési szerződést az amerikai Bechtel céggel. A tervek szerint az észak-erdélyi sztrádát – amely eddig nem kaphatott uniós finanszírozást, mivel Bukarest versenytárgyalás nélkül ítélte oda az amerikai cégnek a kivitelezés jogát – szakaszonként építik majd meg, mindegyik szakaszra külön pályázatot kiírva, ami immár az európai uniós források igénybe vételét is lehetővé teszi.
Kedvezően véleményezte az Európai Unió Gazdasági és Pénzügyi Tanácsa Romániának az uniós helyreállítási mechanizmus (PNRR) keretében benyújtott negyedik kifizetési kérelmét, így az ország rövidesen megkapja az ebben szereplő 2,62 milliárd eurót.
Nehéz helyzetbe került az európai mezőgazdaság, miután a közel-keleti és az ukrajnai háború következtében az egekbe szökött a műtrágya ára. Vincze Loránt EP-képviselő szerint az Európai Bizottság egyelőre nem találta meg a műtrágyaválságból kivezető utat.
Az idei első negyedévben a nyers adatok szerint 1,2 százalékkal csökkent Románia bruttó hazai terméke (GDP) a múlt év azonos időszakához képest – közölte pénteken az Országos Statisztikai Intézet (INS).
A repce iránt mutatkozik jelenleg a legerősebb kereslet az olajosnövény-piacokon. A biodízelgyártás növekvő alapanyagigénye, az energiapiacok bizonytalansága és a szűkös globális készletek együttesen magas árszintre emelték a repce jegyzését.
Az elmúlt évek drágulásai radikálisan megváltoztatták számos romániai család költségvetését. Mutatjuk, hogy elemzők szerint mekkora jövedelemre lenne szükség ahhoz, hogy tisztességes életet élhessünk anélkül, hogy állandóan a pénz miatt kellene aggódni.
Románia-szerte több ezer adóhatósági alkalmazott szüntette be csütörtök reggel a munkát. Tiltakozások vannak a nyugdíjhivataloknál, de a bíróságokon is.
Ausztria, Belgium, Finnország, Franciaország, Magyarország, Olaszország, Lengyelország, Románia és Szlovákia hatékony intézkedéseket tett a túlzott költségvetési hiány korrekciója felé.
Megszavazta szerdán a képviselőház mezőgazdasági bizottsága az alapélelmiszerek árréskorlátozásának meghosszabbítását az év végéig – adta hírül Facebook-oldalán Tánczos Barna ügyvivő mezőgazdasági miniszter.
A tonhal, a szardínia, a görög joghurt és a növényi tej a bevásárlókosár új sztárjai. A közösségi médiában megjelenő trendek egyre nagyobb hatással vannak a romániai fogyasztók étkezési szokásaira is.
Olyan erdélyi repülőtér is akad, ahol az elmúlt időszakban a járatlemondások aránya a tavalyi több mint nyolcvanszorosára nőtt, és ez nem csak romániai jelenség.
szóljon hozzá!