
Az új battucai alagút 603 méter hosszú
Fotó: Facebook/Asociația Pro Infrastructură
Az eredetileg háromévesre tervezett munka kezdete után hét és fél évvel elkészülhet végre egy vasúti alagút a IV-es számú páneurópai közlekedési folyosó Arad megyei szakaszán. De valószínűleg így is csak jövőre engedélyezik az alagútban a közlekedést 160 kilométer/órás sebességgel.
2025. április 17., 17:322025. április 17., 17:32
A Hunyad megyei Piskitől Aradon át a magyar határig tartó fővonal Iltő és Berzova közötti, 2b jelzésű Arad megyei szakaszán található battucai alagút helyzetéről a Pro Infrastruktúra Egyesület számolt be, miután a civil aktivisták friss drónfelvételeket készítettek a munkálatok állásáról.
A romániai infrastrukturális nagyberuházásokat figyelő szakemberek szerint a terepen látottak arra engednek következtetni, hogy néhány héten belül áthaladhat az első vonat a föld alatti járaton.
Ugyanakkor az egyesület szerint visszafogott örömmel kell fogadni az alagút átadásának hírét, hiszen a korábbi példák alapján a terhelési és egyéb tesztek elhúzódása miatt idén még szinte biztosan nem lehet a tervezett 160 km/h-s sebességet elérni az említett részen, amelyen sokáig sebességkorlátozások várhatók, főleg a hidakon.
A Pro Infrastruktúra szerint a teljes körű átadás késése valószínűleg megközelíti a hat évet. Emlékeztetnek: ijesztők az ehhez hasonló állandó akadályok, totojázások a vasúti infrastruktúra terén, amelyek elüldözik az utasokat. A most vizsgált szakasz esetében példaként hozzák fel a tótváradi vár körüli régészeti feltárást, amely sokáig akadályozta a munkát: helyzete csak hét év után oldódott meg. Szintén csaknem hat évig nem tudtak dűlőre jutni, mi legyen a sorsuk a battucai alagút egyik kijáratánál található fáknak.
Négy és fél éve késnek az alagút átadásával
Fotó: Facebook/Asociația Pro Infrastructură
A civilek számos vitatható műszaki megoldás mellett azt sem értik, miért hagyták meg a közutak régi vasúti átkelőit „egy egymilliárd eurós projektben”.
Mint ismeretes, a két megyeszékhely között hosszú évek óta zajlanak vasútfejlesztési munkálatok. Bizonyos szakaszokon már 140 kilométer/órás sebességgel is közlekednek vonatok, viszont az átlagsebesség még most is csupán 65 km/h, és sűrűek a késések. A közlekedést felgyorsító új battucai alagút 603 méter hosszú, megvalósításakor 27 méteres mélységet is elértek a hegy gyomrában.
A Clubferoviar.ro szakportál március végi beszámolója szerint a vasúti fejlesztések állását taglaló legfrissebb, februári adatok azt mutatták, hogy az alagutat is magában foglaló, 2b jelzésű Berzova–Iltő-szakasz februárig 93 százalékban készült el.

Miközben a Kolozs megyei szakaszokon akár már a jövő év első felében közlekedhetünk a Kolozsvár–Nagyvárad–magyar határ közti, jelenleg felújítás alatt álló vasútvonalon, a másik két, nagyrészt Bihar megyét érintő szakaszok komoly problémákat okozhatnak.

Hosszas csend után előrelépések történtek a Kolozsvárt Suceavával, azaz Erdélyt Moldvával összekötő vasútvonal korszerűsítési projektjében.
Egy kolozsvári fiatal nő mesélte el nekünk keserűen, hogy megkárosították a csalók.
Megindokolta Németh Zsolt fideszes országgyűlési képviselő, hogy miért nem hívták meg Magyar Péter miniszterelnököt a szervezők a Tusványos idei rendezvényeire. A kormányfő a napokban kifogásolta, hogy nem kapott meghívást.
Radikális döntést hozott a Máramaros megyei önkormányzat, miután az Óvásokat Elbíráló Országos Tanács (CNSC) helyt adott a megyeszékhely körgyűrűjének megvalósítására kiírt pályázat elleni óvásnak.
Miután az elmúlt években több helyszín is kudarcot vallott, a csütörtöki bejelentés szerint végül a Váradszentmárton községhez tartozó Váradcsehi erdejébe költöztetik a nagyváradi állatkertet.
Miközben egyre több ember beszél nyíltan a mentális egészségről, a párkapcsolati problémák kezelésével kapcsolatban sok a bizonytalanság. Egészségünkre című videós sorozatunk újabb részében Bálint Gabriela párkapcsolati terapeutával beszélgettünk.
A meteorológiai szolgálat újabb elsőfokú hőségriasztásokat adott ki: szerdán nyolc megyében, csütörtökön pedig az ország több mint háromnegyedében lesz érvényben a figyelmeztetés. De több erdélyi megyében viharos időjárásra is számítani kell.
Jól haladnak a munkálatok a Marosvásárhelyt Nyárádszeredával összekötő autópálya-szakaszon – derül ki a közlekedési tárca illetékesének tájékoztatásából.
Több száz, folyamatosan működő kriptovaluta-bányászgépet foglalt le az adóhatóság Szatmár megyében, miután egy be nem jelentett, jelentős energiafogyasztással működő bányászfarmra bukkant. A lefoglalt berendezések értéke meghaladja a kétmillió lejt.
Határozottan lépnek fel a medvék etetése ellen a hatóságok: három hét alatt 50 ezer lejnyi bírságot róttak ki a Transzfogarasi úton.
Idén sem használható az ópálosi szivattyúállomás a mezőgazdasági területek öntözésére, mivel zajlik a víznyerő csatorna medrének a betonozása. Tavaly ugyanezzel a magyarázattal hagyták üzemen kívül a berendezést.
szóljon hozzá!