Hirdetés

Tamás Sándor marad a Kovászna megyei tanács élén, Antal Árpád vezeti ismét Sepsiszentgyörgyöt

Második mandátumát nyerte el a Kovászna megyei tanács élére Tamás Sándor, újabb mandátumot nyert a sepsiszentgyörgyi polgármesteri tisztségért versenybe szálló Antal Árpád.

Hírösszefoglaló

2012. június 11., 10:422012. június 11., 10:42

Az RMDSZ párhuzamos szavazatszámlása szerint az eddig is elnöki tisztségben levő Tamás a szavazatok jelentős többségét szerezte meg. Tamás Sándor szerint rendkívül jó eredményt értek el a megyében, több szavazatot, több mandátumot szereztek, mint a négy éve.

Antal Árpád az adatok 80 százalékos feldolgozottsága 78 százalékkal vezetett. Az újraválasztott sepsiszentgyörgyi polgármester szerint számított arra, hogy nagy lesz a választási részvétel, de az eredmény őt is meglepte.

 

Hirdetés

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!

Hirdetés
Hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

Hirdetés
Hirdetés