Hirdetés

Szász Jenő a székely fővárosra szavazott

Szász Jenő, a Magyar Polgári Párt (MPP) székelyudvarhelyi polgármesterjelöltje a Kós Károly Szakközépiskolában szavazott.

Hírösszefoglaló

2012. június 10., 14:102012. június 10., 14:10

Mint elmondta: „a székely fővárosra, gyerekeink jövőjére” szavazott.

„Munkát, otthont, biztonságot szeretnénk az elkövetkező időszakban, és bízom benne, hogy holnaptól ennek építéséhez foghatunk hozzá és olyan fővárost építünk, melyre nemcsak mi, székelyudvarhelyiek lehetünk büszkék, hanem valamennyi székelyföldi magyar ember. Velünk együtt munkálkodva nemcsak fővárosunk, hanem Székelyföldünk is lesz” – mondta Szász Jenő.

Hirdetés

Hírlevél

Iratkozzon fel hírlevelünkre, hogy elsőként értesüljön a hírekről!

Hirdetés
Hirdetés

Ezek is érdekelhetik

Hirdetés

A rovat további cikkei

Hirdetés
Hirdetés